Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > MMF50SJR-11R
MMF50SJR-11R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup MMF50SJR-11R z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number MMF50SJR-11R
Producent Yageo
Opis RES SMD 5% 1/2W MELF
(w dolarach amerykańskich)
6000 pcs
Product parameter
Part Number MMF50SJR-11R Producent Yageo
Opis RES SMD 5% 1/2W MELF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2488221 pcs Arkusz danych MMF Series
Kategoria Rezystory Tolerancja ±5%
Współczynnik temperaturowy - Dostawca urządzeń Pakiet MELF
Rozmiar / Wymiar 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Seria MMF
Tryb panel 11 Ohms Moc (W) 0.5W, 1/2W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case MELF, 0207
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 11 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Kompozycja Metal Film