Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > RT0603CRE0739KL
RT0603CRE0739KL
RT0603CRE0739KL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup RT0603CRE0739KL z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number RT0603CRE0739KL
Producent Yageo
Opis RES SMD 39K OHM 0.25% 1/10W 0603
(w dolarach amerykańskich)
5000 pcs
Product parameter
Part Number RT0603CRE0739KL Producent Yageo
Opis RES SMD 39K OHM 0.25% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1250471 pcs Arkusz danych RT Series Datasheet
Kategoria Rezystory Tolerancja ±0.25%
Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet 0603
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria RT
Tryb panel 39 kOhms Moc (W) 0.1W, 1/10W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0603 (1608 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 39 kOhms ±0.25% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Kompozycja Thin Film