Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > RT0805DRD079K76L
RT0805DRD079K76L
RT0805DRD079K76L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup RT0805DRD079K76L z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number RT0805DRD079K76L
Producent Yageo
Opis RES SMD 9.76K OHM 0.5% 1/8W 0805
(w dolarach amerykańskich)
5000 pcs
Product parameter
Part Number RT0805DRD079K76L Producent Yageo
Opis RES SMD 9.76K OHM 0.5% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2167121 pcs Arkusz danych RT Series Datasheet
Kategoria Rezystory Tolerancja ±0.5%
Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet 0805
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria RT
Tryb panel 9.76 kOhms Moc (W) 0.125W, 1/8W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0805 (2012 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.024" (0.60mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 9.76 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film Kompozycja Thin Film