Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > RT1210CRE0710K2L
RT1210CRE0710K2L
RT1210CRE0710K2L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup RT1210CRE0710K2L z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number RT1210CRE0710K2L
Producent Yageo
Opis RES SMD 10.2KOHM 0.25% 1/4W 1210
(w dolarach amerykańskich)
5000 pcs
Product parameter
Part Number RT1210CRE0710K2L Producent Yageo
Opis RES SMD 10.2KOHM 0.25% 1/4W 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 350157 pcs Arkusz danych RT Series Datasheet
Kategoria Rezystory Tolerancja ±0.25%
Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet 1210
Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) Seria RT
Tryb panel 10.2 kOhms Moc (W) 0.25W, 1/4W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1210 (3225 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 10.2 kOhms ±0.25% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film Kompozycja Thin Film